تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

لوگو مرکز تعمیر ماکروفر
مرکز تعمیر ماکروفر

مرکز تعمیر ماکروفر تکنوگاز

نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر تکنوگاز در تهران

مرکز تعمیر ماکروفر با بیش از 10 سال سابقه بعنوان نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات ماکروفر تکنوگاز در تهران و با برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع مایکروفر ، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

مرکز تعمیر ماکروفر

چرا نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر مایکروویو آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

تمامی هزینه‌هایی که به تکنسین پرداخت می‌کنید، تحت نظارت مجموعه بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

تضمین اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب مایکروفر شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

مرکز تعمیر ماکروفر

سایر مزایای نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز

+10 سال سابقه

بیش از 1۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

5۰+ سرویس کار

بیش از 50 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماکروفر

100k+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز

مرحله اول مرکز تعمیر ماکروفر

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم مرکز تعمیر ماکروفر

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم مرکز تعمیر ماکروفر

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم مرکز تعمیر ماکروفر

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، 100% ما از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌نماییم.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، خدمات تعمیر در محل به مشتریان یکی از ویژگی های بارز ما می باشد. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز و بررسی ویژگی های آن

1. تعمیرات تخصصی:

نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز دارای تیم فنی مجرب و متخصصی است، که به تعمیرات ماکروفر می‌پردازند. این تیم با پشتوانه ی سابقه ی 10 ساله در زمینه ی تعمیرات انواع ماکروفر در حال ارائه ی خدمات به مراجعین خود است.

2. استفاده از تکنولوژی پیشرفته:

این نمایندگی از آخرین تکنولوژی‌ها و تجهیزات برای تعمیرات استفاده می‌کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

3. تعمیرات در محل در نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز:

این نمایندگی امکان تعمیر دستگاه‌ها در محل مورد نظر مشتری را فراهم می‌کند، که این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی مشتریان می شود.

۴. استفاده از قطعات اصلی:

نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این امر به افزایش عمر مفید دستگاه‌ها کمک می‌کند.

5. پاسخگویی 7/24:

تیم پشتیبانی این نمایندگی به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته در دسترس مشتریان قرار دارد تا به هر نوع مشکل یا سوالات فنی پاسخ دهند.

۶. خدمات سریع در نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز:

تعهد به ارائه خدمات با سرعت و کارآیی بالا، یکی از ویژگی‌های این مرکز تعمیر ماکروفر است. پروسه ی تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن طی می شود تا مشتریان بتوانند سریع و بدون هیچ مشکلی مجددا از دستگاه خود استفاده کنند.

۷. هزینه های شفاف و منصفانه:

قبل از شروع انجام تعمیرات، تمامی هزینه ها به مشتریان اعلام می شود. همچنین این هزینه ها تحت نظارت نمایندگی بوده و بر اساس مصوبات اتحادیه تعیین می شود.

۸. تعهد به رضایت مشتری در نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز:

ما تعهد داریم که مشتریان بهترین تجربه را از تعمیرات مایکروفر خود در نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز داشته باشند. همچنین تمامی خدمات خود را با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می دهیم که مشتریان با اطمینان و اعتماد کامل به ما مراجعه کنند و تعمیرات دستگاه خود را به ما بسپارند.

اهمیت نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز

تعمیرات تخصصی مایکروویو دارای اهمیت بسیار زیادی است. بهتر است تعمیرات این دستگاه ها فقط به مراکز معتبر مثل نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز در تهران سپرده شود. چون این نمایندگی ها تخصص کافی برای تعمیر این دستگاه ها را دارند و با تعمیر اصولی، منجر به حفظ کارایی و افزایش عمر مفید دستگاه شما می شوند.

تعمیرات مایکروویو تکنوگاز در محل

تعمیر ماکروفر تکنوگاز در محل یکی از خدماتی است که برای راحتی مشتریان بسیار مهم است. این خدمت به مشتریان امکان می‌دهد تا بدون نیاز به حمل و نقل مایکروفر خود به مرکز تعمیرات، تعمیرات لازم را در محل خودشان دریافت کنند. این روش از نظر مشتریان بسیار مزیت دارد، زیرا زمانی که مایکروفر آن‌ها مشکل دارد، نیازی به حمل آن به مرکز تعمیرات ندارند و می‌توانند با تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز در تهران، تعمیرکار ماهر و متخصص را برای تعمیر ماکروفر خود به خانه خود دعوت کنند. این خدمت به مشتریان اطمینان می‌دهد که تعمیرات به‌طور کامل و حرفه‌ای انجام می‌شود و آن‌ها می‌توانند به راحتی از مایکروویو ‌های خود استفاده کنند. این روش همچنین زمان و هزینه حمل و نقل را نیز صرفه‌جویی می‌کند و به مشتریان این امکان را می‌دهد که زمان خود را صرف امور دیگر کنند.

هزینه تعمیرات ماکروفر تکنوگاز

هزینه تعمیرات ماکروفر تکنوگاز بستگی به مشکلات موجود در دستگاه، نوع خدمات مورد نیاز و همچنین نام و شهرت مرکز تعمیرات دارد. این هزینه ممکن است شامل هزینه‌های مربوط به تعویض قطعات، کارکرد تعمیرکار، هزینه‌های مربوط به مصرف قطعات جدید و هزینه‌های مربوط به حمل و نقل دستگاه به و از مرکز تعمیرات باشد. معمولاً مراکز تعمیرات با ارائه یک برآورد تعمیراتی به مشتریان اطلاعاتی دقیقتر درباره هزینه‌ها ارائه می‌دهند. همچنین، برخی از مراکز تعمیرات ممکن است قیمت‌های ثابت برای خدمات معمولی را اعلام کنند، در حالی که در موارد پیچیده‌تر، قیمت‌ها ممکن است با توجه به مشکلات خاص دستگاه تغییر کند. به طور کلی، هزینه تعمیرات مایکروفر تکنوگاز می‌تواند متغیر باشد و برای دقیق‌ترین اطلاعات، مشتریان می‌توانند از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر تکنوگاز در تهران از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنند.

اهمیت تعمیر به موقع ماکروفر توسط نمایندگی ماکروفر تکنوگاز

۱. جلوگیری از تشدید مشکلات:

اگر به مشکلات مایکروفر اهمیت ندهید، به مرور با مشکلات بزرگتری مواجه خواهید شد. انقدر این روند ادامه پیدا می کند که دستگاه غیرقابل استفاده خواهد شد. بنابراین رسیدگی به کوچک ترین اختلالات ماکروفر بسیار حائز اهمیت است.

۲. حفظ عمر مفید:

تعمیرات به موقع به کاربران این امکان را می‌دهد که از ماکروفر تکنوگاز خود برای مدت طولانی‌تری استفاده کنند. و مجبور به تعویض دستگاه نشوند.

۳. کاهش هزینه ها:

تعمیر به موقع ماکروفر جلوی هزینه‌های اضافی ناشی از تعمیرات گسترده‌تر یا تعویض ماکروفر را می‌گیرد.

۴. حفظ ارزش دستگاه:

امروزه ماکروفر یک نوع سرمایه محسوب می شوند. و باید برای حفظ و نگهداری این دستگاه ها توجه زیادی به خرج داد.

12 ایراد رایج در تعمیر مایکروفر تکنوگاز

1. روشن نشدن ماکروفر:

 • اگر ماکروفر تکنوگاز شما کار نمی‌کند، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به برق متصل است و نمایشگر روشن است. اگر مشکل ادامه دارد، ممکن است نیاز به تعویض فیوز داخلی باشد.

2. عدم گرمایش مناسب:

 • ممکن است با این مشکل مواجه باشید که ماکروفر تکنوگاز غذا را به خوبی گرم نمی کند. در این حالت احتمالا مشکل اجزای گرمایی مانند مغناطیس ماکروفر است و نیاز به تعمیر یا تعویض توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز در تهران دارد.

3. صدای غیرعادی مایکروفر:

 • اگر مایکروفر صداهای عجیبی ایجاد می‌کند، در قدم اول باید بررسی کنید که آیا چیزی در دستگاه گیر کرده یا خیر. اگر چیزی مشاهده نکردید، دستگاه نیاز به بررسی و تعمیر داخلی دارد.

4. لرزش زیاد دستگاه:

 • اول از همه بررسی کنید که ماکروفر روی سطح ثابت باشد و عدم تعادل نداشته باشد. از طرفی اگر وزن مواد در داخل ماکروفر نامتوازن باشد، میتواند لرزش ایجاد کند.

  اگر هیچ کدام از این دو مورد نبود، باید مشکلات داخلی دستگاه را بررسی کرد.

5. عدم کارکرد صحیح دکمه ها:

 • برخی مواقع، ممکن است متوجه شوید که بعضی از دکمه‌های ماکروفرتان به درستی کار نمی‌کنند یا به طور صحیح فشار داده نمی‌شوند. برای حل این مشکل، ابتدا می‌توانید دکمه‌ها را با دقت تمیز کرده و اطمینان حاصل کنید که هیچ مانعی وجود ندارد. اگر مشکل ادامه دارد، می‌توانید نمایندگی تعمیر ماکروفر تکنوگاز در تهران تماس بگیرید.

6. نچرخیدن سینی مایکروفر:

 • اول از همه مطمئن شوید که ظرف سنگینی در ماکروفر قرار نداده باشید.

  در غیر این صورت، علل متفاوتی مثل خرابی سیم کشی، خرابی موتور گرداننده، خرابی برد یا خرابی چرخ‌های سینی ماکروفر باعث این مشکل شده است.

7. خاموش شدن ناگهانی مایکروفر:

 • اگر وسط انجام برنامه، مایکروفر تکنوگاز شما خاموش می شود، ابتدا اتصالات برق را چک کنید و اگر از سه راهی استفاده می کنید، حتما یکبار دستگاه را با اتصال مستقیم به برق هم تست کنید.

  در قدم بعدی فضای ماکروفر را بررسی کنید. باید دستگاه از اطراف فضای مناسبی داشته باشد و به دیوار نچسبیده باشد. اگر با وجود بررسی این دو مورد مشکل همچنان ادامه داشت، با نمایندگی ماکروفر تکنوگاز در تهران تماس بگیرید.

8. داغ شدن بدنه مایکروفر:

 • استفاده مداوم و برای مدت طولانی از مایکروفر ممکن است به گرم شدن بدنه آن شود.
 • خرابی فن های مایکروفر هم یکی از دلایل داغ شدن مایکروفر می باشد.
 • خرابی قطعاتی مثل برد، ترانس و سنسور حرارتی هم میتواند باعث داغ شدن مایکروفر تکنوگاز شود. برای تعمیر این قطعات می توانید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر تکنوگاز در تهران تماس بگیرید.

9. جرقه زدن مایکروفر:

 • در بسیاری از موارد، علت آن استفاده از ظروف نامناسب است. حتما دقت کنید به هیچ عنوان ظروف فلزی (حتی قاشق و چنگال) یا ظروف لعابی شکسته در مایکروفر قرار ندهید.

10. دود کردن ماکروفر:

 • در قدم اول دستگاه را با یک دستمال یا حوله، تمیز کنید که اگر ذرات غذایی سوخته یا چسبیده خارج شود و دیگر دود نکند. در صورتی که مشکل ادامه داشت، حتما دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرکار تماس بگیرید.

11. باز نشدن در مایکروفر:

 • اگر در مایکروفر تکنوگاز شما باز نشود، نیاز به تعویض قطعه ی میکروسوئیچ درب است.

12. خاموش بودن لامپ ماکروفر:

 • در این حالت اول از همه خود لامپ را بررسی کنید تا اگر سوخته، آن را تعویض کنید. اگر مشکل خود لامپ نباشد، اتصالات و سیم های مربوط به آن را بررسی و در صورت نیاز تعویض می کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
لوگو مرکز تعمیر ماکروفر
لوگو مرکز تعمیر ماکروفر